Dom

Szkło w kuchni

Szklane panele kuchenne stanowią ciekawą alternatywę dla dobrze wszystkim znanych płytek ceramicznych. Wzmocnione w procesie technologicznym szkło jest wytrzymałe, bezpieczne i niesłychanie łatwe w utrzymaniu. Panele ze szkła zyskują na popularności, bo poza swoją funkcjonalnością wnoszą do wnętrza piękno współczesnego designu.

panele szklaneSzkło w kuchni to dobre rozwiązanie dla osób praktycznych. Położona na ścianę w pobliżu kuchenki, zlewu czy pralki hartowna tafla tworzy szczelną barierę, poza którą nie przedostanie się woda, para, czy jakże trudny do usunięcia, tłusty osad. Utrzymanie paneli w czystości jest łatwe, nie wymagają one stosowania specjalnych środków chemicznych, a nadanie im lśniącego wyglądu jest kwestią minut. Idealnie gładka powierzchnia ogranicza rozwój mikroorganizmów i sprzyja zachowaniu higieny. Poza tym, ten rodzaj szkła okazuje się zwyczajnie nie do zdarcia. Nie boi się częstego mycia, nie blaknie i nie traci na wyglądzie wraz z upływem lat.

Profesjonalne panele szklane są idealnym rozwiązaniem dla osób, dla których poza względami praktycznymi liczą się walory estetyczne. Grafika na szkle stwarza nieograniczone niemalże możliwości dla projektantów i jest chętnie wykorzystywana w nowoczesnym designie. Stworzone specjalnie dla potrzeb kuchennego wnętrza wzornictwo organizuje przestrzeń, ożywia i optycznie powiększa pomieszczenie.

Ogromne zróżnicowanie oferty pod względem stylu, wzoru czy koloru stwarza pole do popisu i zachęca do sięgnięcia po ten niebanalny element aranżacyjny. Atrakcyjne wizualnie panele szklane pozwalają nadać kuchennemu wnętrzu niepowtarzalny indywidualny charakter w najnowocześniejszym wydaniu.

Dodaj komentarz